• Kiedy magia świąt nas ogarnie, kiedy śnieg na ziemię spadnie, wtedy przyjdzie Boże Narodzenie......

• Przed nami szczególne święta – Boże Narodzenie. W tym roku będziemy obchodzić je w cieniu pandemii i różnorodnych obostrzeń. Z wyżej wymienionych powodów szczególnie ważne stało się celebrowanie i przeżywanie radości nadchodzących dni. Uczniowie klasy II pod opieką wychowawczyni p. Zdzisławy Dybisz-Kubas i ks. Tomasza Szajny przygotowali tradycyjne jasełka. Mali artyści słowem i piosenką przypomnieli o najważniejszych kwestiach związanych z Wigilią i Bożym Narodzeniem. Starannie przygotowana dekoracja wprowadziła w odpowiedni nastrój. Wspólne kolędowanie utkwiło wszystkim uczestnikom spotkania i jeszcze bardziej wzbudziło radość oczekiwania.

Jasełka 2020 SP2 Pruchnik - YouTube

• WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

• Na tego Gościa czekaliśmy cały rok. 4 grudnia 2020 r. zawitał do nas Święty Mikołaj. Przystroiliśmy dla Niego szkolne korytarze, przygotowaliśmy wiersze i piosenkę. W zamian obdarował nas wspaniałymi prezentami. W tym trudnym dla wszystkich czasie musieliśmy zachować reżim sanitarny, dlatego część społeczności szkolnej uczestniczyła w wydarzeniu online. Mimo tego przeżyliśmy chwile wielkiej radości. Dziękujemy!

Agnieszka Buryło