• „DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ”

• 13 października w naszej szkole odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W uroczystości uczestniczyli uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły i zaproszeni goście (nauczyciele – emeryci, pan radny). Akademię przygotowali uczniowie klasy II. Dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki i składały życzenia swoim wychowawcom i byłym pracownikom. Po części artystycznej głos zabrała Pani Dyrektor która podziękowała Gronu Nauczycielskiemu za dobrą pracę.

• "POLA NADZIEI" - jesień 2021

• W ramach ogólnopolskiego programu „Pola Nadziei” nasza szkoła włączyła się w kampanię organizowaną na terenie województwa podkarpackiego przez Fundację Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie. Dnia 5 października rodzice przygotowali ogródek na terenie szkoły. Sadzenie cebulek żonkili odbyło się 6 października przez dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniów klas II -IV. Była to szczególnie ważna data, ponieważ w tym dniu została założona Fundacja Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci, która działa na terenie województwa podkarpackiego już od 15 lat. Cebulki kwiatów zostały zakupione przez Radę Rodziców – za co serdecznie dziękujemy.

• WYCIECZKA DO SALI ZABAW KORONA I DO KINA NA BIEGUNACH W JAROSŁAWIU

• 5 października 2021 roku dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie naszej szkoły wybrali się na wycieczkę do Sali Zabaw Korona oraz do Kina Na Biegunach na film pt. ,,Mała Wielka Stopa".  Dla niektórych dzieci była to pierwsza podróż autokarem, dlatego wyjazd związany był z wieloma emocjami oraz oczekiwaniem na nowe przeżycia.  Celem naszej wycieczki była przede wszystkim integracja rówieśnicza, wzmocnienie więzi koleżeńskiej, poznanie nowych miejsc, aktywne spędzanie wolnego czasu, rozwijanie zainteresowań, aktywny odbiór sztuki filmowej oraz kształtowanie nawyku kulturalnego  zachowania w miejscach publicznych.  To była udana wycieczka. Towarzyszyły jej radość, dobry humor i wrażenia po obejrzanym filmie. Bardzo dziękujemy Radzie Rodziców za przekazanie funduszy na wycieczkę.