• KOCHAMY WAS....

• Tak wiele zawdzięczamy naszym Babciom i Dziadkom, dlatego warto uczcić ten dzień w szczególny sposób. Są to święta, które dają naszym najbliższym wiele ciepła, radości i miłości, wnuczęta mogą okazać swój szacunek. Laurka, ręcznie zrobiony upominek, piosenka, wierszyk- na tę okazję każdy prezent jest wyjątkowy. Ważne, żeby był to prezent od serca, bo takie najbardziej cenią sobie Babcie i Dziadkowie.

20 stycznia 2022 r. dzieci oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas I - IV Szkoły Podstawowej Nr 2 w Pruchniku przygotowali program artystyczny z okazji Dnia Babci i Dziadka. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Dzień, który ukazał nam, jak ważni są dziadkowie, którym wnuczęta tak wiele zawdzięczają.

• „Wszyscy wszystkim ślą życzenia”

• Z okazji Bożego Narodzenia zostały wykonane przepiękne choineczki. Życzenia spokojnych, pogodnych świąt dostarczyliśmy do instytucji z terenu Gminy Pruchnik, Nauczycielom, Emerytom, Uczniom, Pracownikom Szkoły oraz Rodzicom.

• KALENDARZ ADWENTOWY

• Czas oczekiwania na Boże Narodzenie umilił uczniom Szkolny Kalendarz Adwentowy. Pod kolejnym numerkami kryły się propozycje wspólnie wykonywanych czynności- pieczenie pierniczków na choinkę, robienie łańcuchów, aniołków, ubieranie choinki, miły gest czy uśmiech, a nawet zjedzenie przygotowanych „reniferków”.