• ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2020/ 2021

• 25 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021 wraz z pożegnaniem dzieci 6- letnich z oddziału przedszkolnego oraz uczniów klas IV. Uczniowie, nauczyciele oraz rodzice wzięli udział we Mszy Świętej. Następnie wszyscy przemaszerowali do szkoły, gdzie odbyła się część artystyczna. Program przygotowali uczniowie klasy IV oraz dzieci z oddziału przedszkolnego. Rada Rodziców zakupiła pamiątkowe bajeczki dla dzieci 6-letnich, które od pierwszego września będą uczyć się w Szkole Podstawowej nr 1 w Pruchniku. Natomiast uczniowie, którzy zakończyli edukację w naszej szkole otrzymali pamiątkowe lektury. Uczniowie wyróżniający się w nauce, zachowaniu, aktywności na rzecz szkoły i środowiska otrzymali dyplomy. Rodzicom podziękowano za współpracę ze szkołą, za pomoc przy organizacji różnych imprez, uroczystości, akcji. Wychowawcy poszczególnych klas rozdali uczniom świadectwa. Pracownicy i Rada Rodziców złożyli serdeczne podziękowania księdzu Tomaszowi Szajnie za dwuletnią pracę i posługę duszpasterską w naszej szkole. Pani Dyrektor Halina Kamińska życzyła wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji.

• WYCIECZKA DO „GROTY SOLNEJ”

• W dniu 15 czerwca dzieci z oddziału przedszkolnego wraz z uczniami z klasy IV uczestniczyli w seansie w „Grocie Solnej”. Pani Ola opowiedziała uczestnikom wycieczki jakie właściwości mają inhalacje solne. Po zwiedzeniu Groty Solnej dzieci z oddziału przedszkolnego wybrały się na lody oraz pod OSP nr 3 w Pruchniku na biwakowanie pod gołym niebem. Wszyscy dzieci super się bawiły oraz dopisywały świetne humory.

• „DZIEŃ DZIECKA”

• Pierwszego czerwca Rada Rodziców naszej szkoły wspólnie z nauczycielami przygotowała zabawy na wesoło, zdrowo i sportowo. Odbyły się zabawy integracyjne, tańce prowadził ksiądz Tomasz ( super sprawdza się w roli DJ). Przygotował pokaz baniek mydlanych. Rodzice zadbali o popcorn oraz gofry. Wszystkie dzieci otrzymały upominki : notesiki, długopisy oraz smycze. Dzień zakończył się wspólnym grilowaniem.